اشتراک در خبرنامه

کارخانه پوشش لوله و رنگسازی نیک محضر اسپادانا

شرکت نیک محضر اسپادانا، با مساحتی بالغ بر 24 هکتار در سال 1384 در شهرک صنعتی سجزی تاسیس گردید. پیش از آن در سال 1357 با تاسیس شرکت استقلال هفشجان آغاز گردیده که سابقه فعالیت در تعداد بی شماری از پروژه های خطوط انتقال آب و گاز را دارد و تامین کننده پوشش لوله های فولادی خطوط انتقال در این پروژه ها بوده است. از سال 1387 با بیش از پنج کارگاه پوشش در اقصی نقاط ایران، گامی مهم و اساسی در راستای خودکفایی ایران اسلامی برداشته است و بطور گسترده تولیدکننده مواد و مصالح پوشش های ضدخوردگی و مجری انواع پوششهای سطوح داخلی و خارجی لوله های فولادی خطوط انتقال (نفت ، گاز ، پتروشیمی و آب) می باشد. همچنین در سال 1397 با تغییرات اساسی در قسمت رنگسازی، دامنه محصولات خود را گسترش داده و توانایی تولید کلیه رنگ های صنعتی  (نفت، گاز و پتروشیمی) را دارد و دارای سه آزمایشگاه مدرن (رنگ، پلیمر و قیرهای نفتی و پلیمری) با نیروهای آزمایشگاهی متخصص می باشد.

گستره وسیع محصولات ، قابلیت انعطاف پذیری تولید محصولات متنوع طبق سفارش کارفرما ، کیفیت برتر مواد و مصالح پوشش ، تجهیز کامل کارگاه های پوشش ، سیستم تولیدی پیشرفته مطابق با تکنولوژی بروز بین المللی از جمله ویژگی های متمایز شرکت نیک محضر اسپادانا می باشد . این شرکت با پرسنل خلاق ، مسئولیت پذیر و با انگیزه سازمانی ، یادگیرنده و متعهد به مسئولیت های اخلاقی و حرفه ای می باشد که با تولید اکثر پوشش های لوله های فلزی با اتکا بر پرسنل مسئول خود در راستای اعتلا و بهبود کیفیت تولیدات موجود تلاش می کند . 

 

  مدیران شرکت:

 مدیریت عامل: عزت الله کیوانی

 

                                     مدیریت فنی و توسعه محصول: دکتر فرهاد زارعی                                    ♦ نهایی شدن محصولات جدید و پیشرفته واحد رنگسازی نیک محضر اسپادانا:

در واحد تحقیق و توسعه رنگسازی نیک محضر اسپادانا با مدیریت دکتر زارعی محصولات جدید و پیشرفته ذیل نهایی و تاییدیه آزمایشگاه ثالث (مترا) اخذ گردید.

کلیه کارفرمایان گاز و نفت می توانند از محصولات نامبرده شده در پروژه ها استفاده نموده و بعنوان یکی از تامین کنندگان مهم و قابل اعتماد در صنعت رنگ حساب باز کنند.

الف-رنگ اپوکسی سالونت فری مخصوص سرجوش با کد NMI820113HS مطابق با استانداردهای IGS-TP-027 و BS EN 10289

ب-رنگ پلی یورتان آروماتیک قابل اجرا تا 1500 میکرون با کد NMI820125 مطابق با استانداردهای IGS-TP-020 و BS EN 10290

 

♦ راه اندازی بزرگترین سایت رنگسازی استان اصفهان:

سایت رنگسازی شرکت نیک محضر اسپادانا در زمینه تولید انواع رنگهای صنعتی، دریایی، خودرویی و ساختمانی  مورد بهره برداری قرار گرفت. در این سایت دو آزمایشگاه پیشرفته و مدرن طراحی و کلیه تجهیزات آزمایشگاه به روز و از بهترین برند های جهان برای هر دو آزمایشگاه خریداری شده است. قسمت تولید دارای 6 میکسر بزرگ و 5 آسیاب مدرن با ظرفیت تولید روزانه 10 تن از انواع رنگ ها می باشد. قسمت انبار دارای 3 بخش انبار مواد اولیه و انبار محصول و انبار ملزومات بسته بندی می باشد. در یکساله اخیر، کلیه سیستم های پر مصرف رنگ در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از محصولات شرکت توسط آزمایشگاه ثالث تایید گردیده و در قسمت تاییدیه های فنی بارگذاری شده است. 

             

                     آزمایشگاه کنترل کیفیت                                                                                                        

              

          آزمایشگاه تحقیق و توسعه                                                                                                  

 

♦ دریافت تاییدیه رنگ های سیلیکونی نسوز 400 و 600 درجه:

قابل توجه کلیه پیمانکاران و کارفرمایان نفتی و گازی، رنگ های سیلیکونی نسوز 400 و 600 درجه توسط آزمایشگاه مترا تایید شد. دیتاشیت این محصولات و تاییدیه ها در وب سایت شرکت قابل مشاهده و دانلود می باشد.

♦ راه اندازی خط اجرای پوشش FBE داخلی (گرید بهداشتی):

شرکت نیک محضر اسپادانا در راستای اجرای پروژه های ملی و میهنی و از جمله خطوط لوله گاز و آب کشور، این نوید را به کلیه کار فرمایان و پیمانکاران خطوط لوله گاز و آب کشور می دهد که کلیه دستگاه ها و تجهیزات خط اجرای FBE داخلی وارد شرکت شده است و در آینده ای نزدیک و نهایتا تا چند ماه آینده این خط راه اندازی می گردد. با تکمیل شدن خط فوق الذکر، اجرای تمام سیستم های داخلی و خارجی لوله در شرکت نیک محضر اسپادانا میسر خواهد شد. 

♦ دریافت تاییدیه و وندور شرکت ملی صنایع پتروشیمی(N.P.C):  

شرکت نیک محضر اسپادانا در مورخ 98/6/12 با حضور در جلسه فنی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و ارائه توانمدی های فنی سازمان توسط دکتر زارعی و ویزیت شرکت از بابت امکانات موفق به اخد تاییدیه و وندور شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای کلیه محصولات تولیدی اعم از رنگ های صنعتی و دریایی شد. لذا  شرکت نیک محضر اسپادانا می تواند در مناقصات کلیه پتروشیمی ها وپیمانکاران مربوطه از جمله ناموران، نارگان و پیدک و ... شرکت نماید.ضمن تشکر از زحمات خانم مهندس فیروزی این موفقیت را به مدیریت محترم عامل و کلیه کارکنان شرکت تبریک گفته و امید است در آینده بتوانیم وندورهای بیشتری برای سازمان دریافت نماییم.

♦ حضور جناب آقای دکتر فرهاد زارعی در دوره های Asian.Paint در کشور هندوستان:

دکتر فرهاد زارعی به مدت 8 روز از مورخ 98/6/3 الی 98/6/12 در  دوره های Asian.Paint در کشور هندوستان شامل:

-روش ساخت و فرمولاسیون اپوکسی - ونیل استرهای نسل جدید

-روش ساخت و تولید انواع رنگ های پودری الکترواستاتیک و آشنایی با دستگاه های تولید

در پایان دوره با اخذ گواهینامه با گرید A توانستند جایزه  4000 دلاری را نیز به دست آورند. ضمن تبریک به ایشان امید است از توانمندیهای فوق در راستای ارتقای کیفی شرکت گامهای موثری برداریم.

♦ تاییدیه سالت اسپری محصول اتیل سیلیکات:

محصول اتیل سیلیکات شرکت نیک محضر اسپادانا با کد NMI681070 در مورخ 98/1/26 از آزمایشگاه مترا توانست تاییدیه سالت اسپری به مدت 1500 ساعت به صورت تک لایه را دریافت نماید و این محصول بصورت محصولی برتر در زمینه خوردگی به بازار ارائه خواهد شد.

♦ اخذ کلیه تاییدیه های فنی و سالت اسپری سیستم سه لایه آلکیدی شرکت نیک محضر اسپادانا  از موسسه مترا:

سیستم سه لایه آلکیدی شرکت نیک محضر اسپادانا بصورت:

 -آستری آلکیدی هوا خشک با کد NMI682131

 -میانی آلکیدی هوا خشک با کد NMI780131

 -رویه آلکیدی هوا خشک با کد NMI840131

در مورخ 97/11/24 موفق به اخذ کلیه تاییدیه های فنی و سالت اسپری به مدت 500 ساعت برای سیستم سه لایه از موسسه مترا گردید.

♦ تاییدیه تست Cathodic Disbond رنگ سالونت فری گرید بهداشتی :

شرکت نیک محضر اسپادانا در زمینه رنگ سالونت فری گرید بهداشتی با کد NMI840119 با دریافت تاییدیه تست Cathodic Disbond مطابق با استاندارد (ASTM G8(Method A با نتیجه 2.5mm توانمندی فنی سازمان را در مقابل رقبا نشان داد؛ لذا این رنگ می تواند بعنوان مشخصه برتر به بازار ارائه گردد.